O firmie

BPK KONTRAKT Sp. z o.o. jest firmą projektowo - konsultingową obecną na polskim rynku od roku 2000. Specjalizujemy się w opracowywaniu kompleksowych dokumentacji projektowych z zakresu inwestycji drogowych na terenie całego kraju.

 

Nasze projekty obejmują inwestycje infrastruktury liniowej - drogowej, mostowej, kolejowej oraz związanych z nią branż. Zespół doświadczonych projektantów zajmuje się realizacją umów w formułach „projektuj” oraz „projektuj i buduj” we współpracy z generalnymi wykonawcami, a także innych związanych z optymalizacją robót budowlanych oraz minimalizacją kosztów inwestycji.

Ponad
20
Lat na rynku
Ponad
200
Inwestycji
Zobacz
Realizacje
DSCF0858

BPK KONTRAKT jest firmą w której panuje rodzinna atmosfera. Pracownicy doskonale się znają, panuje między nimi znakomita i nieutrudniana niczym komunikacja. Kontakt z szefostwem jest bezpośredni. Praca nad każdym projektem stanowi nowe wyzwanie, pozwalając na pokazanie najlepszych cech i umiejętności każdego z pracowników.

 

Oferujemy naszym pracownikom możliwość zdobycia doświadczenia na wielu płaszczyznach związanych z kompleksową realizacją dokumentacji projektowej przy wsparciu doświadczonej kadry. Zarząd firmy deleguje projektantów oraz asystentów na dodatkowe szkolenia, konferencje, sympozja i spotkania branżowe.

Skontaktuj się z nami

KONTRAKT Biuro Projektowo Konsultingowe od prawie 20 lat świadczy usługi projektowo-konsultingowe w zakresie dróg szybkiego ruchu, dróg krajowych oraz głównych miejskich ciągów komunikacyjnych w następujących branżach:

 

 

Ponadto posiadamy stałą współpracę z firmami geodezyjnymi i geologicznymi, które są niezbędne przy realizacji dużych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Zarząd firmy

Kontrakt_fot.SebastianSzulfer.com-12

Paweł Iwański

Prezes Zarządu – Dyrektor Spółki
Kontrakt_fot.SebastianSzulfer.com-9

Adam Herasimowicz

Wiceprezes Zarządu
Kontrakt_fot.SebastianSzulfer.com-2

Jan Tokarski

Członek Zarządu
Kontrakt_fot.SebastianSzulfer.com-6

Paweł Piskorski

Członek Zarządu

Krajowy Rejestr Sądowy nr 0000189498 Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ XII Wydział Gospodarczy Rejestrowy, Kapitał zakładowy 81 650,00 zł, REGON 192096710, NIP 9570782636

Klienci

ul. Beethovena 115

80-171 Gdańsk

Telefon:

(+48) 58 322 35 60

E-mail:

sekretariat@kontrakt-bpk.pl